Veľkosť produktov
· Rozsah priemeru potrubia: 1/8 palca až 24 palcov (DN6 ~ DN600)
·Triedy hrúbky steny: Sch 10, Sch 20, Sch 30, Sch 40, Sch 80 atď.
· Dĺžka: zvyčajne 6 metrov, 12 metrov alebo prispôsobené podľa potreby
Rozsah veľkostí je nasledovný:
| NPS | O.D | Nominálna hrúbka steny | |||||||||||||||
| DN | PALCE | MM | SCH5S | SCH10S | SCH10 | SCH20 | SCH30 | SCH40 | SCH60 | SCH80 | SCH100 | SCH120 | SCH140 | SCH160 | STD | XS | XXS |
| 50 | 2" | 60.3 | 1.65 | 2.77 | - | - | - | 3.91 | - | 5.54 | - | - | - | 8.74 | 3.91 | 5.54 | 11.07 |
| 65 | 2 1/2" | 73 | 2.11 | 3.05 | - | - | - | 5.16 | - | 7.01 | - | - | - | 9.53 | 5.16 | 7.01 | 14.02 |
| 80 | 3" | 88.9 | 2.11 | 3.05 | - | - | - | 5.49 | - | 7.62 | - | - | - | 11.13 | 5.49 | 7.52 | 15.24 |
| 90 | 3 1/2" | 101.6 | 2.11 | 3.05 | - | - | - | 5.74 | - | 8.08 | - | - | - | - | 5.74 | 8.08 | - |
| 100 | 4" | 114.3 | 2.11 | 3.05 | - | - | - | 6.02 | - | 8.58 | - | 11.13 | - | 13.49 | 6.02 | 8.56 | 17.12 |
| 125 | 5" | 141.3 | 2.77 | 3.4 | - | - | - | 6.55 | - | 9.53 | - | 12.7 | - | 15.88 | 6.55 | 9.53 | 18.05 |
| 150 | 6" | 168.3 | 2.77 | 3.4 | - | - | - | 7.11 | - | 10.97 | - | 14.27 | - | 18.26 | 7.11 | 10.97 | 21.95 |
| 200 | 8" | 219.1 | 2.77 | 3.76 | - | 6.35 | 7.04 | 8.18 | 10.31 | 12.7 | 15.09 | 18.26 | 20.62 | 23.01 | 8.18 | 12.7 | 22.23 |
| 250 | 10" | 273.1 | 3.4 | 4.19 | - | 6.35 | 7.8 | 9.27 | 12.7 | 15.09 | 18.26 | 21.44 | 25.4 | 28.58 | 9.27 | 12.7 | 25.4 |
| 300 | 12" | 323.9 | 3.96 | 4.57 | - | 6.35 | 8.38 | 10.31 | 14.27 | 17.48 | 21.44 | 25.4 | 28.58 | 33.32 | 9.53 | 12.7 | 25.4 |
| 350 | 14" | 355.5 | 3.96 | 4.78 | 6.35 | 7.92 | 9.53 | 11.13 | 15.09 | 19.05 | 23.83 | 27.79 | 31.75 | 35.71 | 9.53 | 12.7 | - |
| 400 | 16" | 406.4 | 4.19 | 4.78 | 6.35 | 7.92 | 9.53 | 12.7 | 16.66 | 21.44 | 26.19 | 30.96 | 36.53 | 40.49 | 9.53 | 12.7 | - |
| 450 | 18" | 457.2 | 4.19 | 4.78 | 6.35 | 7.92 | 11.13 | 14.27 | 19.05 | 23.83 | 39.36 | 34.93 | 39.67 | 45.24 | - | - | - |
| 500 | 20" | 508 | 4.78 | 5.54 | 6.35 | 9.53 | 12.7 | 15.09 | 20.62 | 26.19 | 32.54 | 38.1 | 44.45 | 50.01 | - | - | - |
| 550 | 22" | 558.8 | 4.78 | 5.54 | 6.35 | 9.53 | 12.7 | - | 22.23 | 28.58 | 34.93 | 41.28 | 47.63 | 53.98 | - | - | - |
| 600 | 24" | 609.6 | 5.54 | 6.35 | 6.35 | 9.53 | 14.27 | 17.48 | 24.61 | 30.96 | 38.89 | 46.02 | 52.37 | 59.54 | - | - | - |
Popis produktov
Dva druhy

A53/A53M horúce-ponorové potrubia
Morenie → Aktivácia → Ponorenie do 450-460 stupňového zinkového kúpeľa na vytvorenie vrstvy zliatiny zinku a železa, po ktorej nasleduje vrstva čistého zinku. Vyhovuje ASTM A123/A153; minimálna hmotnosť zinkového povlaku Väčšia alebo rovná 8 oz/ft² (≈550 g/m²)
ASTM A53/A53M čierne rúry
Po valcovaní/zváraní bez galvanizácie bol povrch zbavený vodného kameňa, morený alebo mechanicky vyčistený. Bez-hrdze, bez škodlivých defektov, môže byť natretý anti-olejom

Štandardné produkty
| C | Mn | P | S | Cu① | Ni① | Cr① | Po① | V① | ||
| Typ S | Stupeň A | 0.25② | 0.95 | 0.05 | 0.045 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.15 | 0.08 |
| stupeň B | 0.3③ | 1.2 | 0.05 | 0.045 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.15 | 0.08 | |
| Typ E | Stupeň A | 0.25② | 0.95 | 0.05 | 0.045 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.15 | 0.08 |
| stupeň B | 0.3③ | 1.2 | 0.05 | 0.045 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.15 | 0.08 | |
| Typ F | Stupeň A stupeň B |
0.3② | 1.2 | 0.05 | 0.045 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.15 | 0.08 |
| ①Celkové zloženie týchto piatich prvkov nesmie presiahnuť 1,00 %. ② Pre každé zníženie o 0,01 % pod špecifikované maximum C bude povolené zvýšenie o 0,06 % Mn nad špecifikované maximum až do maxima 1,35 %. ③Pre každé zníženie o 0,01 % pod špecifikované maximum C bude povolené zvýšenie o 0,06 % Mn nad špecifikované maximum až do maximálnej výšky 1,65 %. |
||||||||||
Mechanické vlastnosti
| stupňa | Min. Pevnosť v ťahu | Min. Výťažok Pevnosť |
|||
| Typ S Typ E |
Stupeň A | 330 Mpa | 205 MPa | ||
| Typ S Typ E |
stupeň B | 415 MPa | 240 Mpa | ||
| Typ F | Stupeň A | 330 Mpa | 205 MPa | ||
· (Typ S): Kované a tvarované za tepla, bezšvíkové
Na optimalizáciu rozmerovej presnosti je povolená expanzia za studena (rozšírenie vonkajšieho priemeru menšie alebo rovné 1,5 %);
Bezšvová, jednotná celková pevnosť, vhodná pre-vysokotlakové služby (napr. preprava pary, ropy a plynu).
·(Typ E, ERW): Vysokofrekvenčné elektrické odporové zváranie pásovej ocele-
Zvary musia byť súvislé bez trhlín, musia prejsť elektromagnetickým/ultrazvukovým testovaním;
Vysoká efektivita výroby a nízke náklady, vhodné pre nízkotlakové-kvapaliny a konštrukčné potrubia.
·(Typ F, Zvárané-na tupo v peci): Zváranie na tupo v peci pri vysokej teplote-
Obmedzené na triedu A, pevnosť zvaru nižšia ako základný materiál, nie je vhodná na aplikácie s vysokým-tlakom alebo lemovanie;
Staroveký proces, ktorý sa dnes väčšinou používa pre nízkotlakové{0}}vodné potrubia a systémy HVAC, s nízkym podielom na trhu.
Pole žiadateľa
Populárne Tagy: oceľové rúry astm a53, Čína výrobcovia oceľových rúr astm a53, dodávatelia, továreň, bezšvíkové rúry z legovanej ocele, Bezšvové mechanické potrubie, výhoda bezšvíkových rúr, Bezproblémové potrubie na priemyselné použitie, bezšvíkový čas vedenia potrubia, bezšvový výkon potrubia